Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Musical "Początek" w kościele pw. Opatrzności Bożej (zdjęcia, wideo)

W kościele pod wezwaniem Opatrzności Bożej w Ostrowi Mazowieckiej po wieczornej mszy świętej rozbrzmiał musical pt. "Początek" w reżyserii Piotra Trentowskiego. Liczna grupa aktorów przedstawiła historię narodzin Jezusa Chrystusa.

2020/01/musical-poczatek-jpg_5e25ab8754443

Niedzielny musical grupa aktorów przedstawiła po raz szósty, wcześniej wystąpili w Wiźnie, w parafii pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza, dwukrotnie w Szumowie oraz Śniadowie.

Spektakl nie przedstawia zwykłych szkolnych jasełek, lecz historię pełną radości, nadziei oraz smutku. Za reżyserię odpowiadał Piotr Trentowski, natomiast scenariusz napisał Marek Bożykowski. Licznie zebrani mieszkańcy nagrodzili aktorów, reżysera i autora scenariusza gromkimi brawami. 

- Na pewno w części państwa wzbudziliśmy kontrowersje. Przedostatnia piosenka to była groźba, zakutego w łańcuchy szatana, a to dlatego żebyśmy pamiętali, że zło czai się wszędzie. Żebyśmy pamiętali o tym, że ten zły chce byśmy o nim zapomnieli, bo wtedy wystarczy już tylko jeden krok i sami robimy zło - mówił po spektaklu reżyser Piotr Trentowski.

Musical "Początek" rozbrzmiał w kościele pw. Opatrzności Bożej, w niedzielę 19 stycznia br., po wieczornej mszy świętej.


Zobacz zdjęcia: Musical "Początek" w kościele pw. Opatrzności Bożej (zdjęcia, wideo)

1/46
2/46
3/46
4/46
5/46
6/46
7/46
8/46
9/46
10/46
11/46
12/46