Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia najlepsza w turnieju dla młodych piłkarzy (zdjęcia, wideo)

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego odbył się halowy turniej piłki nożnej dla roczników 2007 i młodszych. Puchar dyrektora MOSiR zdobył KS Ostrovia I, który pokonał w wielkim finale Olimpię Zambrów 1:0. Podium uzupełnił Ruch Wysokie Mazowieckie.

2020/01/turniej-ostrovia-jpg_5e2ff8f663d70

W zawodach udział wzięło dziesięć drużyn - Olimpia Zambrów, Bug Wyszków, Olimpic Łyse, drużyna z Czerwina, Orz Goworowo, MKS Ostrowianka, MKS Mazur Ełk, Ruch Wysokie Mazowieckie oraz dwie drużyny KS Ostrovia.

Zespoły rywalizowały w dwóch grupach, dwie najlepsze ekipy z każdej grupy uzyskiwały awans do półfinałów, reszta drużyn rozgrywała mecze o miejsca 5-10.

W meczu o miejsce dziewiątą pozycję w zawodach lepsza okazała się drużyna z Czerwina, która wygrała z MKS Ostrowianka 4:0. Siódmą lokatę zajął drugi zespół gospodarzy. Ostrovia wygrała z Orzem Goworowo po rzutach karnych 2:1. MKS Mazur Ełk okazał się lepszy od Olimpic Łyse 3:2 i zajął ostatecznie piąte miejsce w turnieju.

W pierwszym półfinale zmierzyła się Olimpia Zambrów i Ruch Wysokie Mazowieckie. W regulaminowym czasie padł bezbramkowy remis i do wyłonienia finalisty potrzebne były rzuty karne, które lepiej egzekwowali młodzi piłkarze z Zambrowa. Olimpia ostatecznie pokonała Ruch 4:3. W drugim półfinale zmierzyła się pierwsza drużyna gospodarzy z Bugiem Wyszków. Po upływie piętnastu minut na tablicy wyników widniał remis, obie drużyny zdobyły po dwa gole i drugiego finalistę musiał wyłonić konkurs rzutów karnych. Te lepiej wykonywała Ostrovia Ostrów Mazowiecka pokonując zespół z Wyszkowa 2:1.

W meczu o 3 miejsce zmierzyli się pokonani z półfinałów, czyli Bug Wyszków i Ruch Wysokie Mazowieckie. Mecz zakończył się rezultatem 2:2, ale ostatecznie po rzutach karnych brązowe medale zawisły na szyjach zawodników Ruchu. W wielkim finale Ostrovia Ostrów Mazowiecka wygrała z Olimpią Zambrów po golu zdobytym w trakcie zamieszania w polu karnym. Ostatecznie puchar dyrektora MOSiR wznieśli w górę gospodarze turnieju.

Turniej halowej piłki nożnej o puchar dyrektora MOSiR odbył się, w niedzielę 26 stycznia br., w hali sportowej przy ul. Trębickiego.


Zobacz zdjęcia: Ostrovia najlepsza w turnieju dla młodych piłkarzy (zdjęcia, wideo)

1/133
2/133
3/133
4/133
5/133
6/133
7/133
8/133
9/133
10/133
11/133
12/133