Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Domki letniskowe firmy Alpina

Firma Alpina jako doświadczony producent drewnianych domków letniskowych, oferuje usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje domki letniskowe, garaże, wiaty, altany. Budowa domków przy użyciu nowoczesnego sprzętu i starannie wyselekcjonowanego drewna pozwala zagwarantować klientom najwyższą jakość wykonania i gwarantuje długotrwałe użytkowanie naszych produktów.

2020/02/domek-letniskowy-jpg_5e3d3e9455f9f

Dlaczego warto wybrać firmę Alpina?
Firma Alpina od ponad 6 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą konstrukcji drewnianych. Nasza oferta proponuje kilkadziesiąt modeli domków letniskowych, garaży oraz altan. Klient może również samodzielnie stworzyć projekt wymarzonego domku - ogranicza go tylko wyobraźnia. Domki drewniane wykonujemy z wysokiej jakości drewna pozyskanego z ekologicznych lasów. Na każdym etapie produkcji przeprowadzamy kontrole jakości produktu. Wszystko po to, aby nasi klienci otrzymali domek pozbawiony jakichkolwiek wad. Każdy domek ogrodowy został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu, pozwala to na szybką realizację zamówień. Zadowolenie klienta jest miarą naszego sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze domki drewniane stale pozostawały na jak najwyższym poziomie. Szeroko rozwinięty park maszynowy i wysoka jakość pozwoliły nam nawiązać współpracę z setkami klientów. Warto dodać, że zamówienia realizujemy nie tylko w Polsce, świadczy to o zaufaniu jakim darzą nas klienci również obcokrajowi.

Domki letniskowe firmy Alpina
Nasza oferta obejmuje domki letniskowe do 25 m2 kw., całoroczne domki drewniane o powierzchni ponad 25 m kw. oraz drewniane garaże. Jeśli pragniesz odpocząć w otoczeniu przyrody i przede wszystkim u siebie, domek letniskowy wykonany przez nas będzie stanowił idealne rozwiązanie. Nawet na niewielkim terenie stworzymy wymarzone miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Nasza oferta obejmuję różnorodne propozycje domków. Każdy klient może stworzyć projekt domku dopasowany do jego potrzeb. Oferujemy domki nowoczesne oraz takie wykonane w tradycyjnym stylu. Nasze domki produkujemy z drewna najwyższej jakości. Nasi specjaliści pracują na najwyższej klasy narzędziach, po to, by klient mógł cieszyć się wytrzymałym domkiem przez długie lata.

Domki letniskowe firmy Alpina - najważniejsze informacje
Do budowy domków wykorzystujemy drewno sosnowe - starannie wyselekcjonowane oraz posiadające odpowiednie certyfikaty gwarantujące wysoką jakość. Domki budujemy wyłącznie z drewna struganego czterostronnie i suszonego komorowo. Pozwala to nam na zagwarantowanie najwyższej jakości i trwałości oferowanych domków. Nasze domki są łatwe i szybkie w montażu jednak ich wytrzymałość zapewni komfort wypoczynku przez długi czas. Ekologiczny materiał jakim jest drewno pozwoli na wypoczynek w przyjaznym, ciepłym i zdrowym klimacie domku letniskowego.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.