Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Stepnowski: Najważniejszy jest awans (wideo)

Kacper Stepnowski, 16-letni bramkarz ostrołęckiej Narwi, zajął dziesiątą pozycję w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Utalentowany zawodnik przebojem wdarł się do kadry niebiesko-czerwonych i jesienią rozegrał dziesięć meczów.

2020/02/sportowiec-roku-kacper-stepnowski-jpg_5e4133b820a01

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głosy, trenerom, kolegom z drużyny i szczególnie mamie, która mnie wspiera w tych ciężkich i przyjemnych momentach - powiedział Kacper Stepnowski odbierając nagrodę.

Największym osiągnięciem w minionym roku dla Kacpra Stepnowskiego było z pewnością dostanie się do seniorskiej drużyny w wieku 15 lat i wywalczenie sobie miejsca w podstawowej jedenastce. Jakie ma plany na ten rok?

- Na pewno najważniejszy jest awans do IV ligi mazowieckiej. Tak naprawdę na razie tylko to jest ważne - podkreślał w rozmowie przed naszą kamerą Kacper Stepnowski.

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Kacprem Stepnowski, który zajął dziesiąte miejsce w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.