Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.

2020/02/sportowiec-roku-2019-nagrody-spaja-jpg_5e473e2aabae2

- Niestety Izabela nie może uczestniczyć w tej uroczystej gali, ale chciałbym podziękować za to wyróżnienie. Jest to wielka satysfakcja, zarówno dla Izabeli, jak i naszego ostrowskiego klubu oraz dla całej piłki kobiecej z naszego regionu - powiedział trener Michał Kacprzak.

Wyróżnienia odebrały Julita Sęk z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, kulturystka Magdalena Morka oraz Izabela Lenarczyk z Ostrovii Ostrów Mazowiecka, w której imieniu na scenie pojawił się trener Michał Kacprzak i opowiedział o sukcesach swojej podopiecznej.

- Izabela zasłużyła na tę nagrodę swoją postawą, zaangażowaniem, propagacją kobiecej piłki nożnej w naszym regionie. Jest to czołowa zawodniczka naszego zespołu, dołączyła do nas cztery lata temu. W ubiegłym sezonie strzeliła czternaście bramek w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Jej trafienia przyczyniły się, że nasza drużyna zajmuje wysoką szóstą lokatę i mamy apetyt na więcej. Liczę na to, że dyspozycja Izabeli jaką w tej chwili prezentuje na pewno nam w tym pomoże - mówił przed naszą kamerą trener Izabeli Lenarczyk.

Zobacz pełne rozmowy z Michałem Kacprzakiem, trenerem Izabeli Lenarczyk w poniższym materiale filmowym oraz wywiady z Julitą Sęk oraz Magdaleną Morką.