Podczas gali Sportowiec Roku 2019 w gronie nagrodzonych zawodników znalazła się Magdalena Dąbrowska. 15-letnia utalentowana piłkarka Jantaru Ostrołęka otrzymała nagrodę od redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego.
- Magdalena naprawdę ciężko pracuje na swoje sukcesy. Jak się skończyła runda jesienna i drużyna zeszła z boiska to Magdalena sama wychodziła na orlik i trenowała samodzielnie, bez trenera. Właśnie za tę postawę, za dobry przykład dla młodzieży, rówieśników, który jest tak bardzo potrzebny młodym ludziom, należą jej się wielkie brawa - powiedział Krzysztof Chojnowski wręczając młodej piłkarce nagrodę specjalną.
Z pewnością 15-latka jest na tyle dużym talentem, że otrzyma w kolejnych sezonach szansę występu na boiskach wyższych klas rozgrywkowych. Na treningach jest bardzo pracowitą i systematyczną zawodniczką, na której zawsze można polegać. Obecnie z Jantarem Ostrołęka walczy o awans do II ligi.
- Największym moim sukcesem jest właśnie to wyróżnienie, które otrzymałam. Chciałabym podziękować z tego miejsca trenerom, całej drużynie oraz mojej rodzinie - mówiła przed naszą kamerą Magdalena Dąbrowska.
Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Magdaleną Dąbrowską, wyróżnioną nagrodą specjalną podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 przez Krzysztofa Chojnowskiego, redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.