Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


"Niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy". Waldemar Rępa Animatorem Sportu Roku 2019 (wideo)

Po raz kolejny kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostrzegła i nagrodziła pracę animatorów sportowym. Za organizowanie imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ostatnim roku oraz w poprzednich latach wyróżniony został Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej.

2020/02/animator-sportu-roku-2019-waldemar-repa-jpg_5e4e6aaf60408

Animatorem Sportu w 2019 roku został Waldemar Rępa, który od kilkunastu lat z powodzeniem organizuje imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielki pasjonat tenisa ziemnego wkłada całe swoje serce w promowanie tej dyscypliny sportu. Człowiek niezwykle skromny, ale bardzo pracowity.

- Jestem bardzo miło zaskoczony tym wyróżnieniem. Myślę, że codzienna praca każdego trenera, który udziela się w różnych dyscyplinach sportu jest bardzo ważna. Dziękuję kapitule za to wyróżnienie, niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy we wszystkich dyscyplinach sportu - mówił Waldemar Rępa podczas odbierania nagród z rąk burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera i redaktora naczelnego portalu OstrowMaz24.pl Cezarego Gołasia.

Największą imprezą przez lata był Turniej Czterech Miast, który z powodzeniem rozgrywany był na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęce, Zambrowie i Wyszkowie. Jakie plany stawia przed sobą Animator Sportu Roku 2019 na najbliższe miesiące?

- Najbliższe plany to około dziesięciu turniejów dla amatorów tenisa ziemnego. Będą turnieje singlowe, deblowe, mixtowe. Chcę również rozwijać Stowarzyszenie Tenisowe GEM, czyli szkolenie młodzieży i wyjazdy z nimi na różnego rodzaju turnieje - powiedział do naszej kamery Animator Sportu Roku 2019.

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Waldemarem Rępą, wybranym przez kapitułę plebiscytu Animatorem Sportu Roku 2019.