Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

2020/02/sportowiec-roku-2019-rafal-zaleski-jpg_5e4fc9f24960d

Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji piłkarskich, a także mieli możliwość zmierzenia się w nich z legendą piłkarskich boisk Tomaszem Kłosem. To wszystko zrobiło wrażenie na wszystkich przybyłych gościach.

Wszystkie atrakcje możliwe były dzięki wielkiej pracy włożonej przez UKS Future is Now. Imprezą Roku 2019 zdaniem kapituły została impreza "Pokonaj Mistrza" organizowana przez Rafała Załęskiego.

- Każde tak duże przedsięwzięcie, jak ta impreza, to nie tylko zasługa Future is Now, ale wielkiej rzeszy ludzi, którzy nas wspierali - mówił Rafał Załęski podczas odbierania nagrody na gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Czym na co dzień zajmuję się organizator Imprezy Roku 2019?

- Cała moja praca i w domu i na treningach związana jest z piłką nożną. Projekt Future is Now łączy w sobie eventy sportowe i szkolenie młodzieży w treningu indywidualnym - powiedział przed naszą kamerą Rafał Załęski.

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Rafałem Załęskim, który zorganizował wydarzenie pn. "Pokonaj Mistrza" wybrane przez kapitułę plebiscytu Imprezą Roku 2019.