Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

2020/02/sportowiec-roku-2019-julita-sek-jpg_5e4fcdb72c396

Podopieczna shihana Wiesława Orzoła w całym sezonie kilkanaście razy stawała na podium. Najcenniejszym trofeum był medal mistrzostw Europy. 

W 33 Wagowych Mistrzostwach Europy we Wrocławiu zawodniczka OKKK zdobyła brązowy medal. Tak duże osiągnięcie dodało zawodniczce jeszcze większej wiary w swoje umiejętności. Podopieczna shihana Wiesława Orzoła rozpoczęła serię kolejnych medalowych startów przywożąc medale z wielu imprez.

W IKO Polish Open w Ostródzie Julita Sęk stanęła na najwyższym stopniu podium. Kolejne złote medale zawodniczka wywalczyła w turniejach w Zambrowie i Olsztynie. Dla mieszkanki gminy Lelis był to niewątpliwie zdecydowanie najlepszy sezon w dotychczasowej karierze.

- Chciałabym podziękować, bo to wszystko nie udałoby się bez mojego shihana Wiesława Orzoła oraz senseia Radosława Sikory, u którego zaczynałam trenować w gminie Lelis - mówiła Julita Sęk podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Zobacz relację filmową z wręczenia nagród Julicie Sęk podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.