Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

2020/02/sportowiec-roku-2019-narew-ostroleka-jpg_5e50cb3fd20a9

Na jesieni podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w rozgrywkach ligowych byli niepokonani. Wygrali 12 meczów i dołożyli 3 remisy. Uzyskane wyniki dają niebiesko-czerwonym pozycję lidera ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna pewnie zmierza po trzeci awans z rzędu, co nigdy w historii ostrołęckiej piłki nie miało miejsca.

Trzon zespołu stanowią doświadczeni zawodnicy tj. Piotr Strzeżysz, Mariusz Marczak, Mateusz Pełtak, Przemysław Olesiński, Wojciech Skorupka, czy Kamil Jastrzębski. Z pewnością drużynę, którą prowadzi trener Dariusz Narolewski stać na osiągnięcie kolejnych sukcesów.

- Dziękuję, że ponownie zostałem dobrze przyjęty w Ostrołęce. Miasto sprzyja, jest rozwój organizacyjny i sportowy. Chwała tym chłopakom starszym, którzy powracali z powrotem do Ostrołęki i chcą grać dla tego miasta, a przy nich mogą się rozwijać młodzi - mówił w imieniu drużyny podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 trener Dariusz Narolewski.

Zobacz relację filmową z wręczenia nagrody Drużyny Roku ostrołęckiej Narwi podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.