Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


WOR War04 odwołane!

W hali sportowej MOSiR przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej, w sobotę 28 marca, miała odbyć się czwarta edycja WOR War. Niestety organizatorzy odwołali to wydarzenie. Decyzję podjęto w związku z obecną sytuacją dotyczącą zwiększonego rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz podejrzenia zakażeń w naszym regionie.

wor_war_20_04_18

- WOR War04 nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Mimo, że wszystko przygotowane do gali - podjęliśmy decyzję o odwołaniu wydarzenia. W oparciu o zalecenia władz i zdrowy rozsądek - nie ma innego wyjścia. Mając na względzie zdrowie kibiców i zawodników oraz obsługi nie chcemy narażać nikogo na inne emocje niż sportowe - informuje Michał Kulesza, jeden z organizatorów tego dużego przedsięwzięcia.

Termin przeprowadzenia ostrowskiej gali sportów walki nie jest jeszcze znany. Jak tylko będzie podany na pewno poinformujemy o tym na łamach naszego serwisu.

- Osobom pracującym przy wydarzeniu i związanym z galą dziękuję jak zawsze za pozytywne reakcje, za zaangażowanie na 200 procent. Dziękuję, że jesteście z nami - prosimy o wyrozumiałość - dodaje Michał Kulesza.