Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


Może ulec zakłóceniu harmonogram odbioru odpadów. "Prosimy o wyrozumiałość"

W wyniku zagrożenia epidemicznego, w ostrowskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej występuje mniejsza ilość pracowników obsługujących system odbioru odpadów komunalnych. W związku z tym może ulec zakłóceniu harmonogram odbioru odpadów.

2020/03/smieci-ostrow-jpg_5e71f1c7f0ed7

- Kierownictwo Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej pracuje nad zapewnianiem ciągłości odbioru. Prosimy o wyrozumiałość oraz pozostawienie pojemników z odpadami przed posesją. Będą one odbierane w miarę możliwości - informuje Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Według najnowszych danych przekazanych nam przez starostę ostrowskiego Zbigniewa Chrupka, w związku z panującym koronawirusem w powiecie ostrowskim 23 osoby poddano kwarantannie, a 63 mieszkańców znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym. W powiecie ostrowskim nie ma potwierdzonych przypadków koronawirusa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.