Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Zaginął 16-letni Oliwier Brzostek (aktualizacja)

Rodzina i mundurowi z Ostrowi Mazowieckiej poszukują 16-letniego Oliwiera Brzostka. Ostrowianin zaginął w czwartek 19 marca br. Wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Wszelkie osoby mające wiedzę na temat miejsca jego pobytu, proszone są o pomoc.

2020/03/oliwier-brzostek-jpg_5e788675b3e92 Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

- Zaginiony 19 marca br. około południa wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Ostatnio widziały był przy ulicy Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej - informuje sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.

Rysopis: około 173 cm wzrostu, szczupła sylwetka, krótkie ciemne blond włosy, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną sportową bluzę, czarne jeansy i ciemne buty.

Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod numerem tel. (29) 746-92-00 lub policjantem prowadzącym sprawę - tel. 609-425-997, ewentualnie numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji.

Aktualizacja:
Ostrowscy policjanci odnaleźli zaginionego Oliwiera Brzostka.

- Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach - mówi sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.