Opublikowano

Mimo zakazu przemieszczania, na drogach nie brak pijanych kierowców. Rekordzista miał prawie 2,5 promila

W ostatni czwartek ostrowscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców, rekordzista miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczy

W ostatni czwartek ostrowscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców, rekordzista miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznom grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 

Ostrowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo na drodze osób, które podczas epidemii koronawirusa ze względu na rodzaj wykonywanej pracy nie mogą zostać w domu.

Nietrzeźwi kierowcy nie zważają na występujące zagrożenie. Niemal codziennie policjanci zatrzymują nieodpowiedzialne osoby, które po wypiciu alkoholu wsiadają za kierownicę auta. Ostrowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kierowali autem w stanie nietrzeźwości.

Pierwszego nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali w czwartek przed godz. 13:00 na ul. Sikorskiego. 23-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej kierował hondą mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Drugi nietrzeźwy kierowca został zatrzymany tego samego dnia po godz. 16:00 na ul. 1000-lecia. 52-letni ostrowianin kierował nissanem mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania tego kierowcy nie doszłoby gdyby nie zgłoszenie mieszkańca powiatu ostrowskiego.

Ostatniego nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali w Zgleczewie Panieńskim w gminie Zaręby Kościelne. 46-latek z powiatu ostrowskiego kierował skodą octavią mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 

Mężczyźni niebawem odpowiedzą przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz