Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


BAL - Inspiracje, kolejny spektakl Kotłowni online

O godzinie 18.00 w niedzielę 3 maja ostrowska Scena Kotłownia udostępni online kolejny spektakl, tym razem będzie to spektakl plenerowy BAL - Inspiracje.

2018/08/scena-kotlownia-logo-jpg_5b7a7eebb9771

Spektakl z 2016 roku, który był pokazany na skwerku przy pomniku Księżnej Anny Mazowieckiej we współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury.

O spektaklu:

"Bal - inspiracje" to spektakl o ludziach szukających atrakcji, zabawy, towarzystwa, pracy, drugiej połowy, zapomnienia, zbawienia, itd... Czasem się pokłócą, a czasem przytulą, czasem popłaczą, a czasem pośmieją. Łaczy ich jedno - Bal. I nie jest to jakiś tam zwykły bal, gdzie tylko się tańczy i siedzi przy stołach. To jest bal spotkań i niezwykłych zdarzeń.

Spektakl powstał w ramach projektu "Inspiracje" realizowanego przez Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie we współpracy z grupą teatralną Scena Kotłownia w Ostrowi Mazowieckiej. Jest to kolaż improwizowanych scen pantomimicznych, połączonych w jedną spójną całość w wykonaniu młodych ostrowskich aktorów. Naszą największą inspiracją do stworzenia tego spektaklu, to była pasja i wzajemna sympatia, którą, mamy nadzieję, zobaczą Państwo na scenie.

Wspieraj teatr, wrzuć do epuszki na https://zrzutka.pl/6ra5d3