Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Pędziła ponad 100 km/h w terenie zabudowanym

Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych, również tych tragicznych w których giną niewinne osoby. Ostrowscy policjanci zatrzymali kierującą chevroletem, która jechała przez obszar zabudowany 102 km/h.

predkosc_licznik_11_08_17

Ostrowscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo osób korzystających z drogi prowadzą kontrole prędkości aut. Nadmierna prędkość jest szczególnie niebezpieczna na terenie obszaru zabudowanego, gdzie występuje zwiększony ruch np. pieszych, rowerzystów.

- W środę 20 maja po południu, policjanci z wydziału ruchu drogowego kontrolowali prędkość samochodów przejeżdżających przez Zgleczewo Szlacheckie w gminie Zaręby Kościelne. Policjanci zatrzymali kierującą chevroletem 37-letnią mieszkankę gminy Boguty Pianki. Kobieta jechała przez obszar zabudowany 102km/h, w związku z tym straciła na 3 miesiące prawo jazdy. Została również ukarana mandatem oraz punktami karnymi - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Ostrowska policja przypomina kierującym o jeździe zgodnie z obowiązującymi znakami i przepisami ruchu drogowego.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.