Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe


Kolejny etap odmrażania sportu

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 6 czerwca będą mogły wznowić działalność między innymi baseny, salony fitness i siłownie. Wszystkie obiekty będą musiały działać jednak w ścisłym rygorze sanitarnym.

2018/08/pogoda-silownia-nad-stawem-jpg_5b7a5d06ea351

Znoszenie kolejnych ograniczeń dotyczących COVID-19 jest możliwe, ponieważ w większości województw liczba zachorowań spada.

- Stale obserwujemy także sytuację epidemiczną i monitorujemy wydolność służby zdrowia - zwłaszcza liczbę wolnych łóżek i respiratorów. Na tej podstawie podejmujemy odpowiedzialne decyzje - czytamy w serwisie gov.pl.

Od 6 czerwca działalność mogą wznowić w określonych warunkach sanitarnych baseny, siłownie, kluby fitness, sale zabaw i parki rozgrywki. Od 30 maja z kolei będziemy mogli korzysta z siłowni na świeżym powietrzu, placów zabaw, a także małej infrastruktury leśnej. Szczegóły dotyczące organizacji pracy basenów, klubów fitness i siłowni mają być dostępne już wkrótce.

Otwarcie gospodarki nie zwalnia nas z odpowiedzialności. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznych odległości - dbaj o siebie i innych. Więcej informacji na temat kolejnego etapu odmrażania znajdziecie w serwisie Rzeczypospolitej Polskiej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.