Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


Wymiana wodomierzy na ulicach Małkińskiej i Broniewskiego

W najbliższym czasie, na ulicach Małkińskiej i Broniewskiego nastąpi wymiana istniejących wodomierzy głównych na wodomierze umożliwiające dokonanie zdalnego odczytu.

2020/06/woda-prysznic-jpg_5ed4aed13e4b4

- Wdrożenie systemu zapewni m.in. poprawność odczytów i oszczędność czasu, pozwoli na odczyt wskazań wodomierza w przypadku braku bądź utrudnionego dostępu - informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Wodomierz główny wymieniany będzie na własny koszt spółki. Jednak część mieszkańców posiada własne liczniki, które również wymagają wymiany na wodomierze współpracujące z systemem zdalnego odczytu. Tutaj koszt wymiany wodomierza będzie zależał od jego średnicy. Natomiast nakładkę do zdalnego odczytu na własny koszt zamontuje ZGK w Ostrowi Mazowieckiej.

- Nie przystosowanie wodomierzy dodatkowych do posiadanego przez spółkę systemu zdalnego odczytu uniemożliwi ich systemowy odczyt, a co za tym idzie ich wskazania nie będą mogły być rozliczane. Liczymy na zrozumienie - dodaje ostrowski Zakład Gospodarki Komunalnej.

Spółka przyjmuje zgłoszenia wymiany wodomierzy telefonicznie w godz. 7.00-15.00 pod numerami tel. (29) 645-73-28 lub (29) 645-73-29.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.