Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że ze względu na epidemię spotkania osobiste osób bezrobotnych nie będą możliwe w placówkach gminnych na terenie powiatu ostrowskiego. Zamiast tego, wszystkie rozmowy zostaną przeprowadzone w formie rozmowy telefonicznej.
Wszelkie zmiany w danach kontaktowych tj. numer telefonu i adres muszą zostać przekazane do Powiatowego Urzędu Pracy. Tylko w ten sposób urzędnik będzie mógł się z państwem skontaktować.
Informujemy, że w przypadku podjęcia zatrudnienia, innej pracy zarobkowej, działalności gospodarczej lub wystąpienia innych zdarzeń mających wpływ na posiadanie statusu bezrobotnego lub prawa do zasiłku dla bezrobotnych, osoba bezrobotna ma obowiązek w terminie 7 dni zgłosić ten fakt w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrowi Mazowieckiej. Wszelkie zgłoszenia można dokonać telefonicznie, pocztą tradycyjną na adres: ul. 3 Maja 55, 07-300 Ostrów Mazowiecka, za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź bezpośrednio do skrzynki podawczej znajdującej i w siedzibie Urzędu.

💬 Komentarze (0)