Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


KS Ostrovia remisuje w ostatnim sparingu przed startem ligi

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka, 24 lipca, na stadionie miejskim w Szpietowie, zremisowała 2:2 w ostatnim sparingu przed startem ligi. Rywalem ostrowskiej drużyny była 4 ligowa Sparta Szepietowo.

2019/11/wilczewski-ostrovia-jpg_5dbffc0869aef

Jak niedawno ogłosił Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozgrywki 4 ligi, jak i lig okręgowych rozpocznie się 1 sierpnia. Dlatego też KS Ostrovia robi wszystko, by do kampanii 2020/2021 podejść w sposób najbardziej przygotowany. Na drodze ostrowskiej drużyny tym razem stanęła Sparta Szepietowo.

Spotkanie zakończyło się remisem, a gole dla KS Ostrovii strzelali Dawid Wilczewski i tajna broń, piłkarz, którego nazwy zdradzić nie można, bo jest to zawodnik testowany.

- "Prowadziliśmy 2:0, byliśmy zdecydowanie lepsi, jednak nasza skuteczność pod bramką nie była wystarczająca. Rywale podchodzili do dwóch rzutów karnych, z których jeden został wykorzystany. Bramka na 2:2 w samej końcówce, jednak jestem zadowolony z postawy drużyny. Sparta Szepietowo to drużyna 4 ligowa, a można śmiało stwierdzić, że byliśmy stroną dominującą" - komentuję trener KS Ostrovii, Paweł Kowalczyk.

Skład, jaki wziął udział w spotkaniu:

Mianowicz - J. Małkiński, K. Małkiński, K. Barzał, E. Barzal - D. Wilczewski, R. Wilczewski, Sz. Wątróbski, E. Augustyniak, P. Zacheja, zawodnik testowany.

Ponadto : K. Wątróbski, M.Krysiak, A. Nowacki, K. Krystosik.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.