Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Wyjątkowy konkurs dla kół gospodyń wiejskich - termin zgłoszeń do końca lipca

Trwa druga edycja konkursu skierowanego do kół gospodyń wiejskich - "Koła gospodyń wiejskich - wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie". Pula nagród wynosi 30 tys. zł. Zgłoszenia można przesyłać do 31 lipca.

2019/03/wies-jpg_5c88b70332081

W konkursie liczą się: działalność na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, promocja dóbr kultury, ekologicznego rolnictwa, produktów regionalnych i turystyki wiejskiej, a także wykorzystanie unijnych środków i aktywizacja społeczności lokalnych.

Na najaktywniejsze koła gospodyń wiejskich czekają nagrody finansowe - w sumie 30 tys. zł. Przewidziane nagrody to - do 10 tys. za I miejsce, do 8 tys. za II i do 6 tys. zł za trzecie.

Zgłoszenie należy dostarczyć do 31 lipca 2020 r. osobiście, drogą mailową na adres rolnictwo@mazovia.pl lub pocztą (decyduje data wpływu) na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa z dopiskiem na kopercie "Konkurs dla KGW 2020".

Do formularza należy dołączyć dokumentację fotograficzną, informacje o zaangażowaniu w życie lokalnych społeczności, rekomendacje, a także przepisy kulinarne związane z regionem, udokumentowane fotograficznie, ze zgodą na ich publikację w formie książki kucharskiej. Ze względu na pandemię koronawirusa podczas oceny komisja będzie opierała przede wszystkim na przesłanych materiałach.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.