Opublikowano

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Jerzy Pius Skiba, lat 90, zamieszkały w Ostrowi. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. T. Kościus

W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Jerzy Pius Skiba, lat 90, zamieszkały w Ostrowi. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. T. Kościuszki 16 do Kościoła pw. Wniebowzięcia NMP nastąpiło 10 sierpnia o godz. 14:00.

Jan Wasilewski, lat 76, zamieszkały w Ostrowi. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. T. Kościuszki 16 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza nastąpi 15 sierpnia o godz. 14:00.

Dominik Rostkowski, lat 25, zamieszkały w Kacpurach. Wyprowadzenie z Domu Żałoby - Kacpury do Kościoła pw. św. Andrzeja w Broku nastąpi 17 sierpnia o godz. 09:00. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby.

Kontakt: .

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz