Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Ostrów Biega: Wiktoria we krwi

Bieganie to sposób na życie. Po raz kolejny udowadniają to członkowie grupy Ostrów Biega, którzy swój wolny czas poświęcają na biegową rywalizację.

2020/09/ostrow-biega-jpg_5f55f9cc70ba2 Ostrów Biega

Tym razem na weekend (5-6.09.2020r.) przypadły trzy imprezy, w których swoje umiejętności mogli zaprezentować zakręceni na punkcie pokonywania kilometrów w jak najszybszym czasie.Sobota to dystans 43 kilometrów i Supraski Maraton Leśny. A w nim czarny koń całej organizacji Ostrów Biega w postaci Artura Gawkowskiego, który z czasem 3:31:48 zajął 7 miejsce w kategorii open. Trudny teren, błoto i pokonywanie własnych słabości, to anturaż biegowy Artura z którym poradził sobie na swój, niezmordowany sposób.

2020/09/supraski-maraton-jpg_5f55f9df66d7f Ostrów Biega

Niedziela to dwie imprezy na których biegacze z Ostrowii zaprezentowali swój gaz i miłość do pokonywania czasowych barier. Gwiazdą Sokolowskiej RUNdy była najmłodsza członkini Ostrów Biega - Wiktoria, która pokonała swój pierwszy, oficjalny dystans, odbierając tym samym swój pierwszy medal w życiu. Wszystko pod czujnym okiem mamy, a tym samym indywidualnej trenerki, jaką jest Marta Uścińska.

Zarówno Marta, jak i Grażyna Kowalczyk znalazły się również na "pudle" RUNdy czym spięły klamrą fantastyczny dzień przepełniony tym co kochają. Bieganiem. Udział w Sokolowskiej RUNdzie udział wzięli również: Sławomir Kowalczyk, Dariusz Romejko, Krzysztof Dzikowski oraz czworonóg, najlepszy przyjaciel człowieka - psina Szarik.

2020/09/ostrow-biega-2-miejsce-jpg_5f55fa18bba9d Ostrów Biega

Ostatni dzień tygodnia, czyli 6 września to również bieg w Różanie, a tam bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej była Elwira Pieńkowska, która swoim rywalkom demonstrowała plecy wbiegając na metę, jako pierwsza. Brawo.

2020/09/elwira-ostrow-biega-jpg_5f55f9ee310d4 Ostrów Biega

Ostrów Biega, to ludzie z pasją. Doceniamy.


Dodaj komentarz

Wasze opinie

Różan   17:13, 10.09.2020
Co do biegu w różanie prosiłbym redaktora który pisał artykuł o pisanie prawdy bo byłem na miejscu i pani Pieńkowska miała czas 24,59 i w open była 8. A w swojej kat. wiekowej zajęła 1 miejsce. Na przyszłość precyzyjnie piszmy artykuły

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.