Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Najnowszy repertuar Kina Ostrovia. Mulan już od przyszłego piątku

Jak co tydzień na ekran ostrowskiego kina wchodzą kolejne produkcje. Tym razem jeden film nie wyszedł z zeszłotygodniowego repertuaru, to już drugi tydzień Pętli na ostrowskim ekranie. Od 11 do 17 września, z wyjątkiem poniedziałku, kino Ostrovia ma dla nas dwie bardzo zróżnicowane propozycje. 

2020/02/kino-ostrovia-balkon-jpg_5e3bdad087592

Pętla (reż. Patryk Vega) | Codziennie o 19:30

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. 

Mulan (reż. Niki Caro) | Codziennie o godz. 14:30 i 17:00

Aby obronić kraj przed najeźdźcami z północy cesarz Chin wydaje dekret nakazujący rekrutację do armii jednego mężczyzny z każdej rodziny. Hua Mulan, najstarsza córka utytułowanego wojownika, decyduje się w tajemnicy wyruszyć na wojnę zamiast niedomagającego już ojca. Przebrana za mężczyznę Hua na każdym kroku poddawana jest próbom wymagającym od niej zmobilizowania wewnętrznej siły i wykorzystania pełni swoich możliwości.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.