Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


KS Ostrovia przegrywa z MKS-em Ciechanów (zdjęcia)

To nie są najlepsze tygodnie dla zawodników KS Ostrovii. Po trzech ligowych porażkach z rzędu zawodnicy z KS-u ulegają MKS-owi Ciechanów.

2020/09/ks-ostrovia-mks-ciechanow-61-jpg_5f58b7b53c278

5 września, godzina 13:00. Piłka na środku małkińskiego boiska, a na murawie zawodnicy KS Ostrovii i MKS-u Ciechanów. Ubrani w białe stroje piłkarze KS-u w żaden sposób nie wywiesili białej flagi.

I choć rezultat po pierwszych 45 minutach był dla Ostrowiaków niekorzystny, bo 0:1 - to gra i przebieg pierwszej części rozkładał się po pół. Gdzie raz groźną akcję kibicom sprezentowali zawodnicy MKS-u, by zaraz do głosu doszła drużyna prowadzona przez Pawła Kowalczyka.

Motywacja, chęć powrotu i walki o komplet punktów, to cel, jaki przyświecał zawodnikom od samego początku drugiej części spotkania. Walka o każdy centymetr boiska, nieodstawianie nogi i próba wciśnięcia piłki do siatki rywala. Aż tu nagle - gol! I uwierzcie, że jeśli bramkę Dawida Wilczewskiego określimy mianem "wciśnięcia piłki do siatki rywala", to skrzywdzimy samego strzelca i to piękne uderzenie, które zasługiwało na Old Trafford, Camp Nou i wszystkie inne stadiony świata. Zresztą, sprawdźcie sami:

Rakieta ziemia - powietrze, które wlała w zawodników Ostrovii wiarę w możliwość powrotu i końcowy korzystny rezultat.

Plany wywiezienia choćby punktu z pewnością pokrzyżowała czerwona kartka dla bramkarza Ostrovii, który dopuścił się zagrania ręką poza polem karnym, stopując tym samym akcję, która zapewne zakończyłaby się golem dla Ciechanowa.

Gra w 10 nie przyćmiła animuszu piłkarz z Ostrowii Mazowieckiej, by w pewien sposób kontrolować spotkanie i dalej z uporem maniaka próbować wyjść na prowadzenie. Jednak sił ubywało, a pomiędzy formacjami tworzyły się coraz to większe przestrzenie. Co raz, skrzętnie wykorzystali zawodnicy z Ciechanowa umieszczając futbolówkę w siatce po dośrodkowaniu z prawej strony i strzale głową.

Niestety, spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2. KS Ostrovia spada w tabeli na miejsce 10.

Skład: A. Poluliakhov - J. Małkiński, P. Korzeb, K. Małkiński, E. Barzał - R. Wilczewski, Sz. Wątróbski, D. Wilczewski, P. Zacheja, E. Augustyniak - P. Gromek
Gol - Dawid Wilczewski


Zobacz zdjęcia: KS Ostrovia przegrywa z MKS-em Ciechanów (zdjęcia)

1/36
2/36
3/36
4/36
5/36
6/36
7/36
8/36
9/36
10/36
11/36
12/36

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.