Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Najnowszy repertuar ostrowskiego kina

Jak co tydzień na ekran ostrowskiego kina wchodzą kolejne produkcje. Tym razem jeden film nie wyszedł z zeszłotygodniowego repertuaru, ponieważ to już drugi tydzień Mulan na ostrowskim ekranie. Od 18 do 24 września, z wyjątkiem poniedziałku, kino Ostrovia ma dla nas dwie bardzo zróżnicowane propozycje, w szczególności usatysfakcjonowana powinna być młodzież i fani horroru. 

2020/09/mulan-jpeg_5f57552f22963

Nowi mutanci (reż. Josh Boone) | Codziennie o godz. 19:30

Czwórka nastoletnich mutantów przetrzymywana jest pod obserwacją psychiatryczną w odizolowanym od świata szpitalu. Dr Cecilia Reyes uważa, że stanowią oni zagrożenie tak dla siebie, jak i dla całego społeczeństwa, dlatego bacznie ich pilnuje, a jednocześnie stara się ich nauczyć panowania nad mutancimi zdolnościami. Kiedy do pozostałych pensjonariuszy dołącza Danielle "Dani" Moonstar, zaczynają dziać się dziwne rzeczy. 

Mulan (reż. Niki Caro) | Codziennie o godz. 14:30 i 17:00

Aby obronić kraj przed najeźdźcami z północy cesarz Chin wydaje dekret nakazujący rekrutację do armii jednego mężczyzny z każdej rodziny. Hua Mulan, najstarsza córka utytułowanego wojownika, decyduje się w tajemnicy wyruszyć na wojnę zamiast niedomagającego już ojca. Przebrana za mężczyznę Hua na każdym kroku poddawana jest próbom wymagającym od niej zmobilizowania wewnętrznej siły i wykorzystania pełni swoich możliwości. 


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.