W ostatni weekend doszło do zderzenia motocyklu z samochodem osobowym. Do kolizji doszło w na drodze wojewódzkiej 627 w miejscowości Stok. W wyniku zderzenia dwie osoby jadące motocyklem zostały przewiezione do szpitala.
Do zdarzenia doszło 13 września koło godziny 14:00. W wypadku udział wziął jeden samochód osobowy oraz motocykl. Kierujący samochodem Kia to 24 letni mężczyzna zamieszkujący powiat pułtuski. Zaś motocyklem Suzuki kierował 29 letni mężczyzna, razem z nim na jednośladzie była 27 letnia dziewczyna. Dwójka jadąca motocyklem to mieszkańcy powiatu ostrołęckiego. Żadna z osób nie była pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających.
Według wstępnych ustaleń policji, kierujący autem skręcał w lewo, wyjeżdżając tym samym z drogi podporządkowanej. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem, w skutek czego doszło do kolizji.
Jednostki biorące udział w wypadku:
2x JRG PSP Ostrów Mazowiecka
2x Policja
1x OSP Stok
2x ZRM

💬 Komentarze (0)