GKS Andrzejewo w końcu punktuje

I choć jest to tylko jedno oczko dodane do sumy punktów zdobytych przez piłkarzy GKS-u, to jest to punkt, z którego zdecydowanie Andrzejewo będzie się cieszyć.

2019/04/gks-andrzejewo-jpg_5ca4b70a4c4b9

Na swoim boisku, dnia 20 września o godzinie 15:00 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy GKS-em Andrzejewo, a Orłem Sypniewo. Spotkanie nie obfitowało w bramki, ale naznaczyło się emocjami, które powodowała gra Orła.

Masa sytuacji, stworzonych przez zawodników z Sypniewa i brak skuteczności sprawia, że Andrzejewo musi docenić jeden punkt. Pierwsza połowa to zupełny brak pomysłu i polotu w wykonaniu GKS-u i tworzenie sobie klarownych sytuacji do strzelenia bramki przez Orły. W drugiej części spotkania po wykonaniu kilku zmian, gra piłkarzy z Andrzejewa wyglądała lepiej, jednak nie na tyle, by umieścić piłkę w bramce.

Cieszy czyste konto, jednak postawa zawodników z Andrzejewa spięta klamrą 90 minut nie napawa optymizmem. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

GKS Andrzejewo 0:0 Orzeł Sypniewo

Skład:
M. Płotczyk - Niemira, Kowalewski, Kapica, D. Płotczyk - Sierota, R. Piwoński - Gniazdowski (Sutkowski), Kiempisty (Antoniak), Malinowski (D.Kraszewski) - A.Piwoński

Klasa A 2020/2021, grupa: Ciechanów-Ostrołęka:
12 miejsce w tabeli -  2 zwycięstwa, 1 remis, 5 porażek - 20 bramek zdobytych - 19 bramek straconych