Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


Sprawdź najnowszy repertuar Kina Ostrovia

Jak co tydzień na ekran ostrowskiego kina wchodzą świeże produkcje. Tym razem jeden z filmów nie wyszedł z zeszłotygodniowego repertuaru, to już drugi tydzień filmu Tarapaty 2 na ostrowskim ekranie. Od 2 września do 8 października - z wyjątkiem poniedziałku - Kino Ostrovia ma dla nas trzy bardzo zróżnicowane propozycje, w szczególności usatysfakcjonowani powinni być fani kina familijnego, romansu oraz sensacji. 

2020/08/kino-ostrovia-napis-jpg_5f2bf81817d18

Tarapaty 2 (reż. Marta Karwowska) | Codziennie o 15:00

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji - "Plaża w Pourville" Claude'a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki - dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

After 2 (reż. Roger Kumble) | Codziennie o 18:00

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną "odtrutką" na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. 

Interior (reż. Marek Lechki) | Codziennie o 20:00

Magda i Maciek. Dwoje trzydziestokilkulatków szukających swojego miejsca na świecie. Ona, pewna siebie kobieta, stawiająca zawodowy sukces ponad rodzinę. On, uwięziony w szponach kapitalizmu, uciekinier, który wywraca swoje życie do góry nogami. Dwoje nieznajomych, których pozornie różni wszystko. Łączy ich jednak miejsce, w którym przyszło im żyć. To Polska - dla jednych kraj wielkich możliwości, dla innych ojczyzna zatracenia. 


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.