Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


MKS Ostrowianka: Podsumowanie weekendu (09-11.10)

Weekend (09-11.10) dla MKS-u Ostrowianka to kalejdoskop, który zmieniał nastroję trenerów równie mocno, jak mocno potrafiły różnić się wyniki spotkań poszczególnych roczników. Wysokie zwycięstwa, wysokie porażki.

2020/10/mks-ostrowianka-podsumowanie-weekendu-091110-jpg_5f853db8c5fbc MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka piłka nożna

Ale przede wszystkim wysokie ambicje, które dzięki wszystkim minutom spędzonym na boisku gruntują boiskową inteligencję i szybkość podejmowanych decyzji. Rezultat jest niczym, przy naukach jakie płyną z obcowania z piłką w anturażu rywalizacji na poważnie.

O komentarz poprosiliśmy również koordynatora sekcji piłkarskiej MKS-u, Adriana Orłowskiego:
"Obecnie weekendy dla naszych drużyn wiążą się głównie z rozgrywaniem spotkań w rozgrywkach ligowych. W ostatnich dniach swoje mecze rozegrały wszystkie, cztery zgłoszone do ligi zespoły, w których wzięło udział ponad 50 zawodników naszego klubu. U najmłodszych wynik jest sprawą drugorzędną, liczy się zdobywanie doświadczenia w rywalizacji z przeciwnikiem. W starszych rocznikach dalej skupiamy się na wysokiej jakości szkolenia i gry, lecz również stawiamy sobie ambitne cele związane z awansem i grze w najwyższej klasie rozgrywkowej w danym roczniku, aby rywalizować z najlepszymi".

Wyniki:

Rocznik 2️005
Orz Goworowo - MKS Ostrowianka 
wynik: 0-2

Rocznik 2️011
Orz Goworowo - MKS Ostrowianka 
wynik: 0-23

Rocznik 2️012
Rzekunianka Rzekuń - MKS Ostrowianka
wynik: 4-1

Rocznik 2️013
MKS Ostrowianka - Orzeł Sypniewo
wynik: 0-15


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.