Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


MKS Ostrowianka: Runda jesienna w wykonaniu rocznika 2011

Nadszedł czas na podsumowanie kilku miesięcy zmagań w ligowych rozgrywkach rundy jesiennej MKS-u Ostrowianka drużyny z rocznika 2011.

2020/10/mks-ostrowianka-rocznik-2011-jpg_5f8541551d624 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka piłka nożna

Zespół od nowego sezonu występuje w kategorii Orlik E2 w nowym systemie 7x7 grając na większym boisku i bramkach. Patrząc na wyniki, wyszło to młodym piłkarzom zdecydowanie na dobre, a być może nawet nie zrobiło to różnicy. Świetna prezencja w każdym z sześciu spotkań, licznik zdobytych goli to granica bardzo bliska liczby 100. Umiejętnie w ofensywie, pewnie w defensywie - drużyna przypominająca coraz bardziej kolektyw, która stara się budować wzorce i piłkarskie schematy. Spójrzcie na twarze tych chłopaków, być może w gronie młodych ludzi ze zdjęcia znajduję się charakter, którym zachwycać się będzie nie tylko cała Polska, ale przede wszystkim cała piłkarska Europa.

6 rozegranych spotkań
6 zwycięstw
92 strzelonych goli
10 bramek straconych 
1 miejsce w ligowej tabeli na półmetku rozgrywek

Od kategorii wiekowej U10 w COOZPN po rozegranym pełnym sezonie istnieje możliwość awansów do wyższej klasy rozgrywkowej. Jeśli MKS powtórzy swoje wysokie umiejętności poparte dobrymi wynikami w rundzie wiosennej ma bardzo duże szanse, aby od nowego sezonu występować w I lidze.

Rozegrane spotkania ligowe na jesieni:
MKS Ostrowianka 30:0 Korona Ostrołęka II
KAS Kadzidło 1:14 MKS Ostrowianka
MKS Ostrowianka 10:1 Jantar Ostrołęka 
FDP Ostrów Maz. 4:8 MKS Ostrowianka
MKS Ostrowianka 7:4 APN Ostrołęka
Orz Goworowo 0:23 MKS Ostrowianka

Drużynę reprezentowali: A. Chojnowski, E. Jadczak , B. Narowski, K. Równy, T. Adamiak, W. Baran, M. Maliszewski, J. Maliszewski, A. Zawłocki, O. Samsel, M. Modzelewski, J. Modzelewski


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.