Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Porażka KS Ostrovii (11. kolejka)

W 11. kolejce ligowych zmagań ligi okręgowej grupy Ciechanów-Ostrołęka doszło do porażki ekipy KS Ostrovii. Zespół z Ostrowi Mazowieckiej tym razem zmierzył się z drużyną Kryształu Glinojeck.

2020/10/ksostrovia-kspokrzywica10-jpg_5f86a48ab257e

Dnia 10 października, o godzinie 15:00 na stadionie w Glinojecku rozpoczęła się walka o punkty, która niestety dla drużyny KS-u Ostrovii zakończyła się porażką - 4:1.

Dwa karne dla przeciwników, czerwona kartka dla zawodnika KS Ostrovii w 36 minucie i najszersze boisko w lidze. Czynnikami, które miały ogromny wpływ na decydujący wynik zespołu KS-u. Warto po raz kolejny dodać, fakt, że drużyna żółto-zielonych nie ma obecnie pełnowymiarowego obiekt na którym podopieczni Pawła Kowalczyka mogłaby trenować.

Skład: Poluliakhov - J. Małkiński, Korzeb, Małkiński, E. Barzał - R. Wilczewski, K. Barzał - Zacheja, D. Wilczewski, Augustyniak - Gromek

Gol:
D. Wilczewski

O komentarz po spotkaniu poprosiliśmy trenera KS-u Ostrovia.

"Zabiła nas przestrzeń na tym boisku, nie potrafiliśmy się odnaleźć, bo boisko w Glinojecku jest chyba najszersze w lidze. Rozmawiając z chłopakami po spotkaniu słyszałem - "Trenerze wydawało mi się, że już chodzę po linii, a za mną jeszcze 10 metrów do linii". Wyszedł brak trenowania na dużej przestrzeni" - rozpoczyna Paweł Kowalczyk.

"Błędy, jakie popełnili moi podopieczni były zupełnie niepotrzebne. Dwa karne zaprezentowane dla rywali. Ciężko nam się podnieść po straconej bramce, w tym upatruję duży problem, jaki trzeba rozwiązać. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji do strzelenia, jednak nie posiadaliśmy tamtego dnia szczęścia, jakie posiadał przeciwnik. Według mnie wynikiem sprawiedliwym byłby remis" - komentuję trener.

"Niesportowe zachowanie Kamila Barzała z pierwszej połowy spowodowało, że graliśmy w 10. Uważam, że bardzo źle zachował się nasz defensywny pomocnik, wiedząc jakie mogą być konsekwencje takiego zachowania. Jednego mniej na takim boisku nie wyszło nam na dobre" - ocenia trener KS Ostrovii.

"Nie poddajemy się, pomimo, że nie trenujemy na dużych boiskach, to gramy spotkania ligowe. To w jakiś sposób przygotowuje nas to do kolejnych spotkań. Przecierpimy to".


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.