Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Nagrody Burmistrza dla zawodniczek UOLKA

Burmistrz Jerzy Bauer spotkał się z zawodniczkami sekcji podnoszenia ciężarów: Karoliną Brzostek i Karoliną Siekierzycką oraz Urszulą Klepacką, prezesem Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego.

2020/10/sport-ciezary-jpg_5f87179b5848b Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Karolina Brzostek, Karolina Siekierzycka oraz Karolina Małecka reprezentowały Miasto podczas Mistrzostw Polski U20 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w Gdańsku w dniach 8-11 października. Zawodniczki od lat odnoszą sukcesy pod barwami ostrowskiego klubu.

Ponadto Karolina Brzostek jest członkinią kadry narodowej Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Burmistrz pogratulował zawodniczkom dotychczasowych sukcesów sportowych oraz życzył udanych startów w kolejnych zawodach. 

2020/10/sport-ciezary3-jpg_5f8717afcc9a1 Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.