Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Porażka ale i zwycięstwo GKS-u Andrzejewo (12 kolejka)

W niedzielne popołudnie (18.10.2020) piłkarze GKS-u Andrzejewo na swoim terenie w ramach 12 kolejki ligi okręgowej, grupy Ciechanów-Ostrołęka podejmowali Mazowsze Jednorożec.

2020/10/gks-andrzejewo-zbiorka-jpg_5f8d407641f11 GKS Andrzejewo

Po niedzielnym meczu konto punktowe zawodników z Andrzejewa nie zostanie powiększone ani o jedno oczko. Nasilające się z każdym meczem braki kadrowe spowodowane kontuzjami i sprawami zawodowymi utrudniają zdobywanie punktów. Mecz z Mazowszem był dość wyrównany jednak obie drużyny nie grzeszyły skutecznością. Gdy bramkę wyrównująca w 65 minucie zdobył Jakub Sutkowski, zawodnicy GKS-u postanowili pójść za ciosem szukając drugiej bramki. Jednak w 85 minucie to Mazowsze zadaje decydujący cios za sprawą Marcina Jabłońskiego i wynik ostatecznie zostaje ustalony - 1:2.

Jest również miły akcent tego popołudnia. Po meczu zespół z Andrzejewa przeprowadził zbiórkę pieniędzy na leczenie Michała Boguckiego. W zbiórce wzięli udział: piłkarze, sztab szkoleniowy, członkowie klubu GKS Andrzejewo oraz sędziowie. Razem udało się zebrać kwotę 700 zł. Ekipa GKS-u dziękuje drużynie KS Wąsewo za nominację do zbiórki i również chcieliby nominować kolejne kluby, aby poszerzać zasięg zbiórki. Do zadania nominują: GKS Orlęta Baboszewo, Wkra Sochocin, LKS Korona Karolinowo, Wkra Radzanów.

Warto również wspomnieć, że wczorajsze spotkanie było 100 oficjalnym meczem Andrzeja Piwońskiego w barwach GKS Andrzejewo. Andrzej jest pierwszym członkiem andrzejewskiego klubu 100.

Skład: Matejkowski - Malinowski, Rybiński, Kapica, D.Płotczyk - R.Piwoński, Brzozowski, Sierota - A.Piwoński, A.Kraszewski, Sutkowski