Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Ostatnie wolne miejsca na bieg organizowany przez Ostrów Biega

W ramach imprezy "Komorowo Łączy Pokolenia 2020", ekipa ostrowskich biegaczy z grupy Ostrów Biega dnia 25 października organizuję bieg współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

2020/10/ostrow-biega-bieg-jpg_5f9298557263d Ostrów Biega

Miejscem rozpoczęcia zawodów sportowych będzie parking przy jednostce chemicznej w Komorowie o godzinie 15:00. Do dyspozycji uczestników są dwa rodzaje dystansu, jaki będzie można pokonać - 5 kilometrów i 10 kilometrów - limit miejsc to odpowiednio 30 i 50 osób. Śpieszcie się, bo wolnych miejsc zostało dosłownie kilka.

By zapisać się na rywalizację biegową skontaktuj się Ostrów Biega - TUTAJ. Dla każdego uczestnika przewidziane są medale i drobne niespodzianki. W trakcie trwania biegu organizowana będzie zbiórka dla chorego na SMA Michała Boguckiego.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.