Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Repertuar kina Ostrovia - polski dramat, amerykański dreszczowiec i film animowany

Jak co tydzień na ekran ostrowskiego kina wchodzą świeże produkcje. Tym razem do czynienia mamy z polskim dramatem, amerykańskim dreszczowcem i popularnym filmem animowanym. Filmy w ostrowskim kinie będą dostępne od 23 września do 29 października.

2020/08/kino-ostrovia-napis-jpg_5f2bf81817d18

Banksterzy
Banksterzy to opowieść o systemie bankowym, o mechanizmach jego funkcjonowania, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, generujących zdarzenia mające wpływ bezpośrednio lub pośrednio na życie codzienne milionów ludzi.

Gniazdo
Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

Trolle 2
Amerykański film animowany komputerowo z gatunku jukebox musical, wydany w 2020 r. Poppy i Mruk z przyjaciółmi wyruszają w wielką podróż, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.