Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Bieg "Komorowo Łączy Pokolenia" okiem kamery

"Komorowo Łączy Pokolenia" to cykl wydarzeń, który propagować ma kulturę, sztukę, ochronę dóbr kulturalnych i dziedzictwo narodowe. Ostrów Biega wraz z Academią Gorila zorganizowali imprezę, która okazała się sukcesem połączenia ruchu na świeżym powietrzu i pomaganiu potrzebującemu Michałowi Boguckiemu.

2020/10/ostrow-biega-komorow-jpg_5f967062522ff fot. Ostrów Biega

Na starcie biegu, który odbył się 25 października w Komorowie znalazło się 50 biegaczy, którzy pokonywali trasę 5 lub 10 kilometrową. Cały bieg połączony był ze zbiórką pieniędzy dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni Michała Boguckiego. Organizatorom na rzecz chłopca udało się zebrać 1.027,80 złotych.

Za sprawą materiału wideo, jesteśmy w stanie przenieść się do tamtych chwil i powspominać wydarzenie, które było pierwszą edycją biegu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.