Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Rozpoczął się wirtualny półmaraton ostrowski

Rok 2020 zdecydowanie przejdzie do historii, nie tylko jako czas koronawirusa, ale również jako okres w którym bardzo wiele aktywności zostało sprawnie przeniesionych do strefy online. Kolejną inicjatywą w wirtualnym świecie jest półmaraton zainicjowany przez ostrowski MOSiR. 

2020/03/sport-bieganie-jpg_5e6fab5a2c3bb

Każdy z uczestników biega indywidualnie i dostosowuje trasę oraz bezpieczeństwo do swoich możliwości. Bieg zostanie przeprowadzony w dniach 2 listopada - 22 listopada. Uczestnik może wybrać długość tras organizowanych biegów:

- bieg główny - ok. 600 m - dystans honorowy,
- bieg zawodniczy - półmaraton (21 097,5 m).

Zgłoszenia do biegu honorowego i zawodniczego trwają do 15 listopada na adres e-mail: b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl lub m.kozlowska@mosir.ostrowmaz.pl. Należy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz dane do wysyłki medalu i pakietu startowego (pakiet startowy dla biegu zawodniczego - półmaraton, 21 097,5 m).

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia są dostępne na stronie mosir.ostrowmaz.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.