Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Najnowszy repertuar Kina Ostrovia

Jak co tydzień na ekran ostrowskiego kina wchodzą świeże produkcje. Od 6 do 12 listopada - z wyjątkiem poniedziałku - Kino Ostrovia ma dla nas trzy bardzo zróżnicowane propozycje, w szczególności usatysfakcjonowani powinni być fani kina familijnego, komedii oraz dramatu. 

2020/02/kino-ostrovia-balkon-jpg_5e3bdad087592

Polot (reż. Michał Wnuk) | Codziennie o godz. 20.00

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę - zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma.

Raz, jeszcze raz (reż. Krzysztof Zbieranek, Paweł Czarzasty) | Codziennie o godz. 18.00

Codzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski - niespodziankę dla swojego narzeczonego. Mimo wątpliwości mężczyźni przyjeżdżają do rodzinnego Sopotu, aby dowiedzieć się, że ich kolega... nie żyje. 

Tajemniczy ogród (reż. Marc Munden) | Codziennie o godz. 16.00

Osierocona Mary Lennox zostaje odesłana pod opiekę swojego wiecznie nieobecnego wuja. Dziewczynka pozostawiona sama sobie, odkrywa w pobliżu domu magiczny ogród, skryty za wysokim murem.

Opisy pochodzą od dystrybutorów filmów. 

 


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.