Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


"Dlaczego liczy się rolnictwo?". Konkurs filmowy trwa

Celem konkursu jest wytworzenie w społeczeństwie przychylnej atmosfery do Powszechnego Spisu Rolnego, zwiększenie zainteresowania dokonaniem samospisu przez miejscowych rolników oraz zbudowanie zaufania do rachmistrzów spisowych. Aby wziąć udział należy stworzyć krótki film pokazujący istotę rolnictwa.

2020/11/plakat-konkurs-filmowy-tvp3-poziom-1511-1-png_5fa3e9c55ccbd fot. Urząd Statystyczny w Warszawie

- Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest terminowe przesłanie filmu wykonanego samodzielnie za pomocą telefonu komórkowego w dowolnej technice, którego długość nie może przekraczać 1 minuty, w powszechnych formatach odtwarzania - podaje Urząd Statystyczny w Warszawie, organizator konkursu.

Warto pamiętać, że nadesłane filmy w konkursie muszą być pracami wykonanymi samodzielnie i indywidualnie, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nie przedstawianymi na innych konkursach. Nadesłanie filmu na Konkurs jest jednoznaczne ze złożeniem deklaracji o tych faktach. 

Zgłoszenia filmu należy dokonać przez wypełnienie formularza i akceptację wszystkich oświadczeń na stronie obserwujmazowsze.stat.gov.pl/liczy_sie_rolnictwo_konkurs.

Prace można zgłaszać do 15 listopada.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.