Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Rozstrzygnięcie Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Jest takie miejsce..."

Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Jest takie miejsce..." w ramach Tygodnia dla Polski 4-10 listopada został rozstrzygnięty. Poniżej zamieszczamy listę laureatów konkursu. 

2020/11/piesni-patriotyczne-jpg_5faa94e891079 fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

1. miejsce w kategorii przedszkoli zdobył zespół w składzie:
Nela Witek, Jagoda Podolecka, Dania Spaltabaka, Szymon Mqczyński, Igor Sobotka, Malwina Swaczyna, Alicja Nowacka, Lena Jasińska z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.

2. miejsce w kategorii przedszkoli zdobył zespół w składzie:
Pamela Krysiak, Szymon Dmochowski, Aleksander Brzostek z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

3. miejsce ex aequo w kategorii przedszkoli zdobył zespół w składzie:
Antoni Boćkowski, Karolina Dębek, Pola Gryczon, Wiktoria Równa, Natalia Tomczyk, Anna Wilczewska, Dawid Najgrodzki z Niepublicznego Dwujęzycznego Przedszkola Kids&Co w Ostrowi Mazowieckiej.

3. miejsce ex aequo w kategorii przedszkoli zdobył zespół w składzie:
Maja Gutowska, Gabriela Cieśluk, Amelia Ambroziak, Julia Kalata, Nela Kowalska, Łucja Choroszewska, Maria Rogaska, Ewa Świderska z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.

Wyróżnienie w kategorii przedszkoli zdobył zespół w składzie:
Alicja Dziarska, Nikola Dębek, Julia Paszczyk, Alan Piórkowski, Miłosz Dębek, Gabriela Suchora, Iga Pieńkowska, Zuzanna Soliwoda z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.



Wyróżnienie w kategorii przedszkoli zdobył zespół w składzie:
Marcelina Piórkowska, Julia Mścichowska, Bartosz Trzaska z Niepublicznego Przedszkola "Planeta Fantazji" w Ostrowi Mazowieckiej;

Wyróżnienie w kategorii przedszkoli zdobył zespół w składzie:
Julia Morawska, Wojciech Malec, Zuzanna Szulencka z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

2. miejsce ex aequo w kategorii uczniowie kl. I-III szkół podstawowych zdobyła:
Karolina Ugniewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

2. miejsce ex aequo w kategorii uczniowie kl. I-III szkół podstawowych zdobyła:
Karolina Mikołajczyk ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej.

Wyróżnienie w kategorii uczniowie kl. I-III szkół podstawowych zdobył:
Michał Gumowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.

Wyróżnienie w kategorii uczniowie kl. I-III szkół podstawowych zdobyła:
Anna Gutowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej;

1. miejsce w kategorii uczniowie kl. IV-VIII szkół podstawowych zdobyła:
Natalia Pasztaleniec ze Szkoły Podstawowej w Małkini Górnej.

2. miejsce ex aequo w kategorii uczniowie kl. IV-VIII szkół podstawowych zdobyła:
Karolina Dawid ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

2. miejsce ex aequo w kategorii uczniowie kl. IV-VIII szkół podstawowych zdobyła: 
Oliwia Gumowska ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu.

1. miejsce w kategorii uczniowie kl. IV-VIII szkół podstawowych zdobyła:
Natalia Traczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudkach Starych.

Wyróżnienie w kategorii uczniowie kl. IV-VIII szkół podstawowych zdobyła:
Alicja Góral ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.

Wyróżnienie w kategorii uczniowie kl. IV-VIII szkół podstawowych zdobyła:
Zuzanna Pieńkowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej; 

Wyróżnienie w kategorii uczniowie kl. IV-VIII szkół podstawowych zdobyła:
Julia Rączka ze Szkoły Podstawowej 33 w Bielsku-Białej.

1. miejsce w kategorii uczniowie szkół średnich szkół podstawowych zdobyła:
Kinga Bialkowska z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

2. miejsce w kategorii uczniowie szkół średnich szkół podstawowych zdobyła:
Julia Leszczyńska z Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej.

Wyróżnienie w kategorii uczniowie szkół średnich szkół podstawowych zdobyła:  
Sandra Jasionek z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiewie.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.