Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Termin zapisów dla IV Biegu Wolności i Solidarności został przedłużony

VI Bieg Wolności i Solidarności ze względu na reżim sanitarny również musiał dostosować swój przebieg. W tym roku odbywa się wirtualnie, a termin zapisów został przedłużony.

2020/11/polmaraton-ostrowski-jpg_5fa1637da541f fot. Ostrów Biega

Bieg zostanie przeprowadzony w dniach 2 listopada - 22 listopada. Uczestnik biorący udział w biegu może wybrać długość tras organizowanych Biegów:
- bieg główny - ok. 600 m – dystans honorowy,
- bieg zawodniczy - półmaraton 21 097,5 m.

Dystans można pokonać w dowolnym miejscu. Każdy z uczestników biega indywidualnie i dostosowuje trasę oraz bezpieczeństwo do swoich możliwości. Wybrany dystans należy pokonać w całości w trakcie jednego biegu. Nie ma możliwości podzielenia wybranego dystansu na etapy. Organizator nie przewiduje określonego limitu czasu w jakim uczestnik powinien pokonać wybrany przez siebie dystans. Na każdym z dystansów wynik można zarejestrować tylko jeden raz.

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowy medal i numer startowy. Pakiet startowy, medal oraz numer startowy będzie wysyłany do uczestników biegu po udokumentowanym na e–maila: b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl lub m.kozlowska@mosir.ostrowmaz.pl swojej trasy za pomocą aplikacji np. Endomondo.

Organizatorem VI Biegu Wolności i Solidarności jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej, a współorganizatorami MKS Ostrowianka, Jednostka Wojskowa 3470, NSZZ Solidarność oddział w Ostrowi Mazowieckiej oraz Stowarzyszenie Ostrów Biega.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.