Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Konkurs na logo Młodzieżowego Sejmiku Wojewódzkiego

Sejmik zaprasza mieszkańców województwa mazowieckiego, a w szczególności uczniów i studentów, do udziału w konkursie na logotyp Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 15 lat i jest mieszkańcem województwa mazowieckiego. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 projekty.

2020/11/konkurs-png_5fb5415eb280d fot. Młodzieżowy Sejmik Województwa Mazowieckiego / Facebook

- Już niedługo minie rok odkąd Młodzieżowy Sejmik Województwa Mazowieckiego rozpoczął swoją działalność. Jednak do pełni szczęścia brakuje nam… pięknego logo, które będzie nas reprezentowało! - pisze sejmik.

Prace konkursowe należy dostarczyć do biura Fundacji Civis Polonus przy ul. Bagatela 10/36 w Warszawie w terminie do 7 grudnia. Jury konkursu wybierze zwycięzcę, który otrzyma nagrodę finansową w wysokości 2 tys. zł netto oraz nagrody rzeczowe. Jury wyróżni też do 3 prac, których autorzy otrzymają nagrody rzeczowe przekazane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 grudnia, a jego wyniki opublikowane zostaną na stronie civispolonus.org.pl oraz na profilu Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego na Facebooku.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.