Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


"Komorowo łączy pokolenia". Koncert online zespołu Pragma (wideo)

Skoro nie można organizować koncertów, to nie pozostaje nic innego jak grać online - zapowiedziała grupa Pragma na swoim Facebooku. Zrobili wedle obietnicy, zagrali wyjątkowy koncert, który każdy mógł obejrzeć z domu.

2020/10/koncert-pragma-5352-jpg_5f7c210f2cdad

Grupa muzyczna zabrała nas do "Małego Pokoiku", czyli miejsca o którym opowiadają na swojej najnowszej, debiutanckiej płycie. Zespół gra minimalistyczną muzykę, nie zamykającą się na jeden styl. Dzięki temu łączą oni to, co każdemu z członków zespole w duszy gra, ponieważ spontaniczność jest ich podstawą w tworzeniu.

Koncert odbył się w ramach projektu "Komorowo Łączy Pokolenia" dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. 

Koncert odbył się w niedzielę 15 listopada o godz. 18.00. W całości do obejrzenia poniżej:

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.