Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Zakończył się "VI Bieg Wolności i Solidarności - edycja wirtualna"

Zakończył się "VI Bieg Wolności i Solidarności - edycja wirtualna". Wszyscy uczestnicy biorący udział w biegu wspólnie i osobno przebiegli 636 km.

2020/11/medale-jpg_5fbe12065c226 fot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej

"VI Bieg Wolności i Solidarności - edycja wirtualna" to zawody biegowe, które ze względu na pandemię musiały dostosować swój przebieg do istniejących obostrzeń i reżimu sanitarnego. Organizatorom nie udało się zorganizować jednego wspólnego biegu, za to wszyscy chętni swoje pokonane dystanse zamieszczali w formie zdjęcia wprost z aplikacji mierzącej czas i odległość. Biegacze do wyboru mieli dwa dystanse - bieg honorowy (600 m) i półmaratonu (21 097,5 m). Łącznie w wydarzeniu udział wzięło 144 osób.

Bieg zorganizował i przeprowadził Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a współorganizatorami są: MKS Ostrowianka, Oddział NSZZ "Solidarność" w Ostrowi Mazowieckiej, Stowarzyszenie "Ostrów Biega" oraz Jednostka Wojskowa 34-70.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.