W czwartek 26 listopada przypadała 165. rocznica śmierci Adama Mickiewicza. Zespół Szkół nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza uczniów szkoły do udziału w konkursie popularyzującym twórczość poety.
Celem konkursu jest zachęcanie młodzieży do poznawania twórczości Adama Mickiewicza, przypomnienie biografii i dorobku artystycznego poety w związku z przypadającą 165. rocznicą śmierci poety oraz rozwijanie zdolności artystycznych i kreatywności młodzieży.
Regulamin konkursu:
1. Organizatorami konkursu są nauczyciele poloniści ZS nr 1,
2. Uczniowie wykonują pracę artystyczną, której tematem jest dowolny utwór A. Mickiewicza,
3. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, zgodnie z zainteresowaniami, preferencjami i
zdolnościami uczniów (np. plakat, ilustracja, lapbook, komiks, okładka do książki itp.),
4. Wykonane i podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) uczniowie mogą dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły, przesłać na adres mailowy szkoły: zsnr1ostrowmazowiecka@op.pl (z dopiskiem: konkurs Mickiewicza da się lubić) lub wysłać na pocztę outlook nauczyciela polonisty, uczącego w danej klasie, do 20 grudnia 2020 r.,
5. Oceny i weryfikacji prac dokona powołane przez organizatorów jury,
6. Przy ocenie prac jury weźmie pod uwagę:
- ogólne wrażenie estetyczne,
- oryginalność techniki,
- pomysłowość i kreatywność
7. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej i na Facebooku ZS nr 1,
8. Prace nadesłane po terminie, nie będą brane pod uwagę.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.