Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Podopieczni Miejskiego Domu Kultury wzięli udział w tanecznym konkursie online

Instruktorzy i taneczni przyjaciele z Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowali taneczny contest online dla dzieci.

2020/11/mdk-taniec-png_5fc0de8b4cd9d fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Podopieczni ostrowskiego MDK wzięli udział w "Bitewkach Online" razem z grupami z Whats Up Studio Centrum Kreatywności. Do topowej 9 dostała się Natalia Podgórska reprezentująca grupę Beton, a 3 miejsce zajął Jakub Tułowiecki reprezentujący grupę Beton i Klawo. Jest to duży sukces ostrowskich grup tanecznych. 


 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.