Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Sukcesy ostrowskich lekkoatletów na zawodach halowych U15 w Toruniu

MKS Ostrowianka sekcja lekkoatletyczna wzięła udział w Ogólnopolskim Finale Zawodów Halowych U13 i U15 w Toruniu na obiekcie Arena Toruń.

2020/11/lekkoatletyka-torun-jpg_5fc4fdea7e0fa fot. MKS "Ostrowianka" Ostrów Mazowiecka - lekkoatletyka

Zawody odbyły się 29 listopada. Zawodnicy startujący objęci są projektem szkolenia przez Polski Związek Lekkiej Atletyki pod hasłem "Lekkoatletyka dla każdego". W zawodach wzięło udział ponad 500 zawodników z 11 województw. MKS Ostrowianka wystawiła jedną z liczniejszych ekip w województwie mazowieckim bo aż 12 zawodników.

Ostrowiacy z Torunia przywieźli dwa medale. W kategorii U13 srebro zdobyła Aleksandra Powierża, miotaczka, która rzucała piłką lekarską. Drugi "krążek" zawisł na szyi Jakuba Piórkowskiego, któremu udało się wywalczyć brąz w skoku wzwyż. Dobrym występem również odznaczyła się Paulina Szulkowka, która zajęła 6 miejsce w pchnięciu kulą U15.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.