Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Wojciech Smarzowski zakończył prace nad filmem. Sceny kręcone były również w Długosiodle

Wojciech Smarzowski zakończył prace na planie swojego najnowszego filmu. Co ciekawe, kilka dni zdjęciowych odbyło się w Długosiodle. 68 dni zdjęciowych, 120 aktorów i epizodystów, 6541 statystów, 1150 km odległości między miejscowościami, w których kręcone były zdjęcia, ponad 30 mln zł budżetu. Takie statystyki przedstawiło na swoim Facebooku Studio Metrage.

2020/12/smarzowski-jpg_5fce5ef5c1215 fot. Marcin Szpak, Studio Metrage / Facebook

- Oficjalnie możemy to już ogłosić - zakończyliśmy zdjęcia do najnowszego filmu Wojtka Smarzowskiego "W2" (tytuł roboczy) - podaje Studio Metrage. 

Warto przypomnieć, że w wyżej wymienionych 1150 kilometrach znalazł się również powiat ostrowski z Długosiodłem na czele. Wielu mieszkańców zdecydowało się poświęcić kilka wolnych dni aby spędzić je na planie filmu Wojciecha Smarzowskiego. Według planu film w kinach pojawi się jesienią 2021. 

Przypominamy również reportaż z przymiarek do filmu przygotowany przez naszą redakcję. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wasze opinie

Sylwester   12:08, 08.12.2020

W Wójtach gmina Jadów też nagrywali a nigdzie nie ma ani słowa o tym.

Bolit   08:00, 09.12.2020

Tylko że Długosiodło jest w powiecie wyszkowskim

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.