Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Ostrów Biega włącza się do pomocy WOŚP. Wkrótce charytatywny bieg

Ostrów Biega po raz 5. włącza się do pomocy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ostrowska grupa biegaczy organizuje charytatywny bieg pod nazwą "Ostrów biega by policzyć się z cukrzycą".

2021/01/ostrow-biega-bieg-jpg_5ff822942cebd fot. Ostrów Biega / Facebook

Ostrowskie stowarzyszenie ludzi, którzy czują zamiłowanie do biegania - Ostrów Biega, od 5 lat aktywnie włącza się do pomocy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w tym roku. Już 31 stycznia zorganizowany zostanie charytatywny bieg "Ostrów Biega by policzyć się z cukrzycą". W trakcie wydarzenia prowadzona będzie kwesta, a całkowita kwota przekazana zostanie na konto WOŚP.

Spotkanie rozpoczynające charytatywną pomoc rozpocznie się pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Komorowie o godz. 9.45. Od tego momentu prowadzona będzie kwesta i rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki. Start biegu, marszu lub marszobiegu zaplanowany jest na 10.00, a dystans przewidziany od 1 kilometra do 5.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.